9 C
Tarragona
dissabte 25 de febrer del 2017 | 10:03
Portada Història Totes les temporades Temporada 2015/16

Temporada 2015/16

Pocs s’esperaven a principis de temporada que el retorn del Nàstic a Segona A la temporada 2015/16 seria una de les temporades per emmarcar del club grana en tota la seva història.

Resultats Lliga

Jornada
Data
Hora
 
Resultat
 
1
23/08/2015
20:30
Nàstic
2-2
Albacete
2
30/08/2015
20:30
Tenerife
1-2
Nàstic
3
05/09/2015
18:00
Nàstic
1-0
Girona
4
12/09/2015
18:00
Elche
1-0
Nàstic
5
20/09/2015
17:00
Nàstic
1-0
Mallorca
6
20/09/2016
22:00
Nàstic
0-0
Zaragoza
7
24/09/2016
18:00
Córdoba
2-0
Nàstic
8
01/10/2016
18:00
Nàstic
1-1
Sevilla Atlético
9
08/10/2016
18:00
Elche
4-4
Nàstic
10
16/10/2016
18:00
Nàstic
1-2
Valladolid
11
23/10/2016
16:00
Almería
3-0
Nàstic
12
30/10/2016
18:00
Nàstic
2-2
Mallorca
13
06/11/2016
12:00
Mirandés
0-1
Nàstic
14
12/11/2016
16:00
Nàstic
1-0
Getafe
15
20/11/2016
12:00
Reus Deportiu
1-0
Nàstic
16
25/11/2016
20:00
Nàstic
1-0
Cádiz
17
04/12/2016
16:00
Oviedo
1-0
Nàstic
18
10/12/2016
16:00
Nàstic
0-1
Rayo Vallecano
19
17/12/2016
20:00
Girona
4-2
Nàstic
20
08/01/2017
16:00
Nàstic
-
Tenerife
21
14/01/2017
18:00
UCAM Murcia
-
Nàstic
22
21/01/2017
18:00
Lugo
-
Nàstic
23
28/01/2017
18:00
Nàstic
-
Huesca
24
05/02/2017
-
Levante
-
Nàstic
25
12/02/2017
-
Nàstic
-
Alcorcón
26
19/02/2017
-
Nàstic
-
Numancia
27
26/02/2017
-
Zaragoza
-
Nàstic
28
05/03/2017
-
Nàstic
-
Córdoba
29
12/03/2017
-
Sevilla Atlético
-
Nàstic
30
19/03/2017
-
Nàstic
-
Elche
31
26/03/2017
-
Valladolid
-
Nàstic
32
02/04/2017
-
Nàstic
-
Almería
33
09/04/2017
-
Mallorca
-
Nàstic
34
16/04/2017
-
Nàstic
-
Mirandés
35
23/04/2017
-
Getafe
-
Nàstic
36
30/04/2017
-
Nàstic
-
Reus Deportiu
37
07/05/2017
-
Cádiz
-
Nàstic
38
14/05/2017
-
Nàstic
-
Oviedo
39
21/05/2017
-
Rayo Vallecano
-
Nàstic
40
28/05/2017
-
Nàstic
-
Girona
41
04/06/2017
-
Tenerife
-
Nàstic
42
11/06/2017
-
Nàstic
-
UCAM Murcia

Classificació

PosEquipPJGEPGFGCPts
Alavés4221129493575
Leganés4220148593474
Nàstic4218177574171
Girona42171510462866
Córdoba4219815595265
Osasuna42171312474064
Alcorcón42181014484464
Zaragoza42171312504464
Oviedo42161115525159
10ºNumancia42131811575157
11ºElche42131811404657
12ºHuesca42141315484955
13ºTenerife42131613454655
14ºLugo42131514445054
15ºMirandés42131316555652
16ºValladolid42121515475251
17ºMallorca42121317394549
18ºAlmería42101814445148
19ºPonferradina42121119395447
20ºLlagostera4212822445444
21ºAlbacete4210923396139
22ºBilbao Athletic428826355932